eshop

Služby pro veřejnost

Řízené degustace

1. Standardní nabídka:

Provádíme řízené degustace pro skupiny min. 10 osob, které jsou prováděny ve sklepích „Pod starou ředitelnou". Výklad je samozřejmě doplněn o praktickou ochutnávku. K vínu se podává povinné sousto. Základní cena této degustace je 500 Kč/osoba (cena je bez DPH).

degust001s degust002 degust003s

2. Celovečerní nabídka:

Skládá se ze základní ochutnávky a večerního posezení, které je doplněno o studenou a teplou kuchyni. Možnost objednání cimbálové muziky. Základní cena je 1000 Kč/osoba (cena je bez DPH). Velmi vhodné jako firemní večírky atd. Vše samozřejmě záleží na vzájemné dohodě.

Objednávky: viz. kontakty školního sklepa Venerie 

 

Vína s etiketou na přání

Nabízíme Vám možnost Vámi vybraná vína opatřit etiketou s Vaším logem či textem. Je to výborný způsob prezentace Vaší firmy při různých akcích.

Na naší bianco etiketu dotiskneme logo Vaší firmy, text, nebo jiný grafický návrh, který nám zašlete v elektronické podobě( ve formátu .jpg ). Váš návrh graficky zpracujeme tak, aby jej šlo umístit na etiketu a po Vámi odsouhlasené korektuře vytiskneme a naadjustujeme na láhev.

Tuto službu je nutné vždy prokonzultovat telefonicky nebo e-mailem, z důvodů velikosti objednávky, způsobu dodání a platby. Barva dotisku je černá , ale je možné po vzájemné dohodě zvolit i barvu jinou. Minimální počet lahví je 100 ks od odrůdy.

V případě, že nebude naplněn minimální počet 100 ks lahví, bude dotisk řešen formou samolepícího proužku pod etiketu.

Objednávky: viz. kontakty školního sklepa Venerie

etik001etik002etik004etik005