SVISV

Ples školy 2017

Školní ples 2017

Letošní ples Střední vinařské školy Valtice se konal 3. března 2017 ve Velkých Bílovicích. Stejně jako každý rok byla i letos jeho organizace v režii studentů třetích ročníků oboru Vinohradnictví a Agropodnikání.

Slavnostní večer byl zahájen předtančením ve stylu Pomády. Toto vystoupení, které si připravili sami studenti pod vedením Kláry Klimecké a Veroniky Janouškové, roztleskalo všechny přítomné v sále kulturního domu.

O celovečerní skvělou atmosféru se zasloužily skupina Wind Band a cimbálová muzika Pentla, které hrály k tanci i poslechu. Tradiční součástí této akce byla i degustace vín (celkem bylo možno ochutnat 303 vzorků) a bohatá tombola. Ples zpestřila i skupinka učitelek, která zatančila na známou píseň Holky z naší školky.

Velký dík patří všem sponzorům za dary věnované do tomboly, všem vinařům a rodičům za vzorky vín na degustaci, vedení školy, učitelům a dalším zaměstnancům, kteří nás podporovali a pomáhali nám s organizací plesu. Speciální poděkování si zaslouží nejen studenti, kteří nacvičili velmi pěkné předtančení, ale i ti, kteří se aktivně zapojili do organizace školního koštu.

Sestřih z celého večera i samotné předtančení je možno zhlédnout na internetových stránkách Regionální televize Jih.

H. Kilianová, M. Pekárková

 

 ples vinarska013

ples vinarska071

ples vinarska080

ples vinarska104

ples vinarska118

ples vinarska122

ples vinarska187

ples vinarska240