eshop

Aktuality

Chcete-li se o našich aktivitách dozvědět více, sledujte náš facebookový profil Vinařská škola Valtice.
Vážení zákazníci a obchodní partneři, po roce opět zařazujeme do našeho sortimentu 100% ovocné šťávy, které jsou vyrobeny z ovoce pěstovaného v našich sadech. Produkty jsou z vylisovaného čerstvého ovoce se zachovaným obsahem vlákniny, vitamínů a minerálů. Tyto šťávy jsou ošetřeny pouze pasterizací a neobsahují žádné chemické konzervanty, barviva či sladila. Aktuálně v prodeji: Jablko Jablko/Broskev Jablko/Višeň Hroznový mošt Bližší informace v našem e-shopu.
Nyní můžete najít informace o našem vinařství a našich vínech i v nové mobilní aplikaci Víno na dotek. Využitím této aplikace zjistíte například kde můžete školní vína koupit, případně k jakému pokrmu by se vámi vybrané víno hodilo, ale i mnoho dalších důležitých údajů. Aplikaci můžete stáhnout zcela zdarma na www.vinonadotek.cz  
Nádherné povídání o Lednicko-valtickém areálu v dokumentárním seriálu České televize Národní klenoty, kterým provází Miroslav Táborský.Na celé video se můžete podívat archivu České televize.  
Podívejte se, jak to vypadá u nás ve škole:) První virtuální prohlídka:
V období listopad - květen jsou pro Vás otevřeny prezentační sklepy "Pod starou ředitelnou", kde můžete ochutnat a zakoupit kompletní kolekci našich vín a pálenek. Otevřeno: po předešlé telefonické dohodě. Těší se na Vás kolektiv sklepů "Pod starou ředitelnou".