SVISV

Florbalový turnaj

Florbalový turnaj o Pohár českého florbalu středních škol

Dne 11.12.2015 se ve valtické sportovní hale odehrál florbalový turnaj za účastí tří středních škol: Vinařské školy Valtice, Střední odborné školy Klobouky a Gymnázia Hustopeče. Po loňském ročníku, kdy nám celkové vítězství uniklo opravdu a vlásek, nám opět chyběla ta pověstná trocha štěstí...... Proti největšímu rivalovi Gymnáziu Hustopeče naši studenti podlehli smolně 3:4, když nedokázali udržet vedení 2:0 z prvního poločasu. Proti SOŠ Klobouky prohrávali po téměř celou dobu zápasu 0:2, ale v závěru se pokusili nepříznivý stav zvrátit. Ani gólem a útočnou hrou v posledních 5 minutách se to nepodařilo a podlehli 1:2. Naším nejproduktivnějším hráčem se stal Marek Klimus 1.A. se dvěma brankami, jednou skóroval Vašek Adámek 2.A. a Radovan Klein 2.B. Velikým oslabením týmu byla neúčast Dominika Janouška, který kvůli zranění nemohl přispět svými vynikajícími výkony. I tak se naši studenti prezentovali bojovným a obětavým výkonem a za to jim děkuji.