SVISV

Pohár Českého florbalu

Pohár Českého florbalu středních škol

Dne 12.12.2014 se odehrálo Okresní kolo středních škol ve florbalu pořádané Českou Florbalovou Unií v nové sportovní hale ve Valticích.

Naši školu reprezentovali studenti prvních a druhých ročníků. První zápas sehráli proti MěSOŠ Klobouky. Po téměř bezchybném výkonu našeho brankáře Tomáše Matulíka, jsme zvítězili 6:1. Druhý rozhodující zápas proti Hustopečím jsme bohužel prohráli nejtěsnějším možným výsledkem 2:1 a nepostoupili tak do krajského finále. Nejvíce vstřelených branek zaznamenal Dominik Janoušek. Celý tým se prezentoval velmi dobrou útočnou hrou.

 

Okresní finále ve Florbalu pořádané AŠSK

Dne 15.12.2014 se odehrálo okresní finále ve florbalu v břeclavské sportovní hale TJ Lokomotiva Břeclav. Tentokrát dostali příležitost ke hře i starší studenti naší školy, převažovali studenti 4.ročníků.

Účastnilo se celkem 7 středních škol, studenti sehráli zápasy ve skupině proti Gymnáziu Hustopeče a SPŠ a OA Břeclav. Po dvou prohrách (2:1, 3:0) jsme, bohužel, nepostoupili ze skupiny a turnaj pro nás skončil již po základní části.

Mgr. Miroslava Pekárková

2